صفحه اصلی / دخترانه / آرایش و زیبایی / لوازم همراه زیبایی (زیبایی همراه)
http://telegram.me/khanoumi_ir

لوازم همراه زیبایی (زیبایی همراه)

پیش از آن که به سوی جهان بزرگ و پر هرج و مرج بروید، بدانید و آگاه باشید که این چهار تکه وسیله غنایمی اند که ارزش حمل کردن دارند یعنی این لوازم همراه زیبایی هستند.

 

پوشاننده

به جای استفاده از کرم پودر، می توانید به سادگی از پوشاننده برای پنهان کردن لک ها و مویرگ های پاره شده استفاده کنید. پوشاننده ای دو رنگ بخرید و دو رنگ آن را به شکلی مخلوط کنید که کاملا روی رنگ صورتتان محو شود.

 

رنگ

اگر معمولا کم آرایش می کنید، کافی است یک رژگونه و قوطی برق لب در کیفتان بگذارید. یا اگر واقعا می خواهید سبک باشید، از رنگ های چند منظوره ی لب و گونه به خصوص از رنگ های مات استفاده کنید.

 

پماد لب

استفاده از کمی پماد و مرطوب کننده ی لب هم احساس خوبی به شما می دهد و هم لب های ترک خورده را درمان می کند (خوب است چند ثانیه پماد را با ماساژ دادن به خورد پوست دهید.)

 

ریمل

ریمل زدن ساده و سریع است. هزینه ی آن اندک است و مزایای بسیاری دارد. به خصوص، هر چه سن بالاتر می رود، نمی توان قدرت ریمل را در باز نشان دادن چشم ها نادیده گرفت.

نکنه: اگر دوست دارید با ریمل سیاه مژه هایتان را پر رنگ کنید، اما دوست ندارید خیلی به چشم بیاید، به جای آن از رنگ نوک مدادی -دودی- استفاده کنید.

http://telegram.me/khanoumi_ir

درباره مدیر سایت

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.

x

این مطلب را نیز بخوانید

mask-zardchoobe

ماسک زردچوبه با ماست-ماسک زردچوبه برای جای جوش

خانومی: ماسک زردچوبه یکی از ماسک های گیاهی معروف در تمام دنیاست ...